About Our new Club

Welcome to the vibrant heart of Amsterdam’s nightlife. On the Rembrandtplein in the heart of Amsterdam is our new Clubs Roots. Our club is a haven for music lovers.The music offers a variety from modern hard techno to exciting sing-alongs of Amsterdam culture.

Our Roots

Our new nightclub is located in the heart of Amsterdam on the Rembrandtplein. The music takes us back to our roots. From modern hardtechno to 90s pop music. We have it all. Our curated selection of music promises an unforgettable experience for you. 

Our venue embraces conviviality and transforms modernity and tradition into a cultural oasis. We bring people together by bringing their love of dancing and music together under 1 roof. 

 

Night club roots in amsterdam rembrandt square

Located on Rembrandtplein, it serves as a vibrant hub of Amsterdam nightlife, with a harmonious blend of contemporary beats and the echoes of music roots. Come to our club where we bring together modern music and pop culture.  

 

Our Drinks

Geniet van een uitzonderlijke drank ervaring in de roots club, waar onze ervaren mixologen vakkundig klassieke cocktails en innovatieve creaties mixen  voor een werkelijke unieke ervaring. 

Van de signature cocktails tot een zorgvuldig samengestelde selectie van wijnen en bieren, er is een perfect drankje voor elke smaak. Of je hier nu bent voor een informele avond of een avond vol plezier. Geniet van elk moment in The Roots Club. Ons streven naar uitmuntendheid zorgt ervoor dat elke slok een verkenning is van smaak en verfijning.

Our Music

Laat je onderdompelen in de ritmes van The roots club, waar elke avond swingende hits worden gedraaid. Onze toewijding aan het bieden van een diverse en boeiende muzikale ervaring komt tot uiting in onze voortdurend veranderende afspeellijsten. We draaien muziek van moderne techno naar de Nederlandse klassiekers. In onze club draaien wij een breed spectrum aan muziek.  Wij organiseren af en toe thema’s avonden. Waar we elk themafeest wijden aan een uniek genre. Deze thematische avonden bieden een samengestelde selectie waarmee je dieper gaat duiken in de specifieke muzikale sferen.

Our Location

Gelegen in het levendige Rembrandtplein fungeert onze club als een cultureel centrum waar muziekfanaten kunnen samenkomen om het spectrum van geluiden te verkennen. De boeiende mix van moderne beats en nostalgische deuntjes zorgt ervoor dat elke bezoek aan de roots club een frisse en boeiende ervaring is.